A+ A A-

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/stepienpho/domains/zdjecia.wroclaw.pl/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

  • Parent Category: Zdjęcia

Zupełnie przypadkowo trafiłem na II Mistrzostwa Polski Chippendales. Normalnie co tam się działo, to pominę milczeniem. Trzeba było przyjść. Kumpela, która mnie zaprosiła była zszokowana! :Ale zacznijmy od początku :).

 

W piątek, 20 stycznia Hala Orbita przeżyła prawdziwą feministyczną inwazję. Chyba z tysiąc żądnych męskiego ciała kobiet przybyło podziwiać współzawodnictwo dziesięciu  :tancerzy erotycznych.Start trochę się opóźnił i czuć było ciężką od oczekiwania i emocji atmosferę. Czułem się jakoś dziwnie siedząc pośród tylu kobiet. O nie, przepraszam, wypatrzyłem jeszcze dwóch panów. Ale impreza się zaczęła i to rozładowało trochę napięcie. Ku mojemu i zapewne również wielu pań żalowi, wstępujący mężczyźni nie rozbierali się całkowicie. Wśród ogólnego zgiełku i hałaśliwego dopingu na trybunach można było wyłapać wiele okrzyków typu "rozbieraj się", "nie nudź", "pokaż dupę". A mnie uczono, że to kobieta łagodzi obyczaje :). Widocznie nie każda :). Jednak rozumiem większe oczekiwania widowni, bo było co oglądać. Panowie przygotowali się bardzo starannie. Fantastycznie wyrzeźbione ciała, oryginalne stylizacje policjantów, strażaków, marynarzy, więźniów, komandosów a nawet terrorystów, czyli to, co przemawia do kobiecej wyobraźni. A jak wiadomo wyobraźnia bardzo działa na zmysły pań. Świetna choreografia, na zmianę szybka i wolna muzyka, mocne basy, golizna oraz granie na emocjach widowni, kuszenie i prowokowanie, wciąganie widowni w przedstawienia, dodatkowe gadżety, pomysłowość, nagie męskie torsy i tyłki naprawdę robiły takie wrażenie, ze organizatorzy musieli zrobić przerwy pokazów mody damskiej bielizny i koncert muzyki dyskotekowej.

W jury zasiadała Mandaryna, która starannie wyszukiwała wszystkie potknięcia i niedociągnięcia rywalizujących tancerzy.

 

1 2