
Dzisiaj organizacje pozarządowe (tzw. ngo'sy) miały swoje święto. Z okazji Gali Finałowej Konkursów o tytuł Niezwykłej Dolnoślązaczki 2010 i Niezwykłego Dolnoślązaka posadzono jedną akację i jeden dąb w Parku Tołpy. Lauretami konkursu zostali:
- Agnieszka Pasławska z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
- Pan Marek Sadowski ze Stowarzyszenia Regionalnego „Nadodrzański Zakątek”
Wyróżnienia otrzymali:
Grażyna Smolińska, Wiesława Pohoriło, Łuca Peregrym, Ewa Konczal, Kazimierz Pleśniak, Bogdan Sztuba, Rafał Plezia.
Cała impreza odbyła się w pieknej przestrzeni parku. Natomiast w zieleni trawy, na nieuważnych, czekała zdumiewająco niezliczona ilość bardzo nieprzyjemnych niepodzianek :)).
Mimo mokrego poranku nie zabrakło i słońca, które radośnie oświetliło nowo-zasadzone drzewa. Jak znak, jasno oświetlona ścieżka. Zacheta do podążania dalej w tym kierunku.
Organizatorem konkursu jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych (dfop.org.pl).
Zapraszam do obejrzenia zdjęć (kursorami "lewo" i "prawo" można przełączać fotografie):
Podobne tematy
- Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia: „The Beatles Nova” – piosenki zespołu The Beatles w niezwykłych, latynoskich aranżacjach na gitarę i dwa głosy (5.03.12)
- Suzanne Vega, Me Myself And I, Gaba Kulka, Duncan Sheik - WrocFest 2010 - zdjęcia z koncertu
- Gramy z klasą - 20 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (08.01.12) klub Eter Wrocław
- Cztery pory roku - Vivaldi i Noce kościołów 2010 - zdjęcia z koncertu
- TOVIL Lankijskie tańce demonów: Brave Festiwal 2011, zdjęcia


